Blog > Komentarze do wpisu

I tak się zaczęło...

Długo zastanawiałam się jak rozpocząć mój pierwszy w życiu blog, nawet nie wiem, co podkusiło mnie do pisania go. Wydaje mi się, że pchnęła mnie do tego myśl o podzieleniu się z ludźmi kawałkiem mojej historii. Konkretnie to mam na myśli pojedyncze klatki filmu, jakim jest życie. W roli głównej miłość i decyzja a także pasje i zainteresowania... :)

 

Zacznę więc może od tego, że mam na imię Sylwia (nazwisko nie jest ważne) mam 18 lat w listopadzie będzie 19 (ostatnie naście), mieszkam w malowniczej wsi blisko granicy czeskiej (około 1 godziny drogi). Jestem tegoroczną maturzystką i od października zaczynam nowy etap w moim życiu pod hasłem POLITECHNIKA. Mam chłopaka, jesteśmy już razem od 2,5 roku i jesteśmy szczęśliwa parą. Może jeszcze wspomnę o tym, że mam starsza siostrę, która za rok planuje zawrzeć związek małżeński ze swoim ukochanym... :)

 

Tyle może wystarczy na pierwszy wpis... :) Mam nadzieję, że się dobrze mnie czyta...:P

sobota, 18 lipca 2009, lemme

Polecane wpisy

Komentarze
d9k
2009/07/18 22:01:35
Może się znamy? :) Ja też mam 18/19 lat, mieszkam w malowniczym (ke?) mieście blisko granicy czeskiej i idę na prawie-politechnikę ;) Chociaż staż mam tylko 2 letni, a nie 2,5 ;) Tak czy inaczej, sporo wspólnego :) Pozdrawiam
-
2009/07/19 17:14:52
witam i zapraszam częściej do siebie na wirtualną kawkę ;)

pozdrawiam AgA